אנו מספקות שירותים מקצועיים ברמה גבוהה בתחומי הייעוץ, גיוס הכספים, המחקר וכתיבת בקשות התמיכה. המשימה שלנגד עינינו היא לסייע לארגונים ולאנשי חזון להגביר את השפעתם על עיצוב החברה ודעת הקהל בישראל, במטרה להוביל שינויים ארוכי-טווח.

קשר אישי

אנו שומרות על קשר אישי עם לקוחותינו. אנו בונות שותפויות מגוונות באמצעות קשרינו בעולם העמותות והפילנתרופיה ומשמשות כגשר בין יהדות הגולה והקהילות בישראל

אפקטיביות

אנו דוגלות בגישה הוליסטית ואישית. אנו מחוייבות להשגת תוצאות מדידות המכוונות לשיפור החברה. אנו מעודדות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה

מקצועיות

יש לנו היכרות עמוקה וארוכת שנים עם עולם הארגונים החברתיים. אנו עובדות מתוך שקיפות מלאה, ולקיחת אחריות. אנו מאמינות בעבודה המותאמת למציאות ומחוייבת להשגת תוצאות

החזון שלנו הוא לקדם חברה ישראלית שוויונית יותר המשלבת את כל מגזריה, לחזק קבוצות אוכלוסייה שקולן אינו נשמע, ולקדם את ערכי הפלורליזם, הסובלנות לאחר והרב-תרבותיות

השירותים שלנו

פיתוח

כותבות הבקשות המובילות שלנו הן בעלות ניסיון של שנים בגיוס מיליוני דולרים מקרנות בארה"ב, אירופה וישראל, מפדרציות יהודיות, מוסדות בינלאומיים (USAID, האיחוד האירופי) ותאגידים. שירותי כתיבת בקשות התמיכה שלנו כוללים מחקר, כתיבה, עריכה והגשת הצעות ומכתבי בקשה ראשונים.

אנו מאתרות קרנות מקומיות ובינלאומיות המתאימות לחזון ולתוכניות של ארגונכם, ובכך מנגישות מקורות מימון חדשים בישראל, בצפון אמריקה, באירופה וברחבי העולם.

גיוס כספים הוא תהליך שאינו מסתיים עם קבלת התרומה. טיפוח התורמים שלכם הוא המפתח להצלחה בגיוס כספים לאורך זמן. לאחר מציאת תורם מתאים, אנו נדאג לשמירה רצופה על קשר עמו, לקביעת פגישות, כתיבת מכתבי בקשה מתאימים ושליחת חומרים שיווקיים יעודיים. בנוסף, אנו נמפה את רשתות הקשרים של התורמים שלכם, על מנת לגייס משאבים נוספים מתוך המעגלים הקרובים.

רוצים לגייס כסף במהירות? מעוניינים למנף את רשת התומכים שלכם במייל וברשתות החברתיות כדי לגייס כספים? רוצים שהמסר שלכם יהפוך לוויראלי? הצוות שלנו יעזור לכם לבחור את אתר מימון ההמונים המתאים ביותר לארגונכם, לנסח מסרים בעלי עוצמה, לבנות קמפיין אפקטיבי, ולבחור את ההטבות, המוצרים והתגמולים הדרושים כדי להניע אנשים לתרום לארגונכם.

שלומית ירקוני מחברת בין ארגונים חברתיים לבין פילנתרופים פרטיים השותפים לחזון ולתחומי העניין , על ידי ארגון פגישות, טיפוח יחסים, ושיתוף הדירקטוריון והתורמים של ארגונכם בגיוס התורמים הפרטיים למענכם.

לא פעם קורה שארגונים ישראלים יוצאים למסע גיוס כספים בחו"ל ללא הכנה ראויה, ומצפים להצליח לקבוע פגישות מהיום להיום. בשלומית ירקוני נעזור לכם להפוך את נסיעתכם הבאה להצלחה, כך שתשקיעו את זמנכם ואת כספכם בתבונה. אנו נתכנן עבורכם את לוחות הזמנים והלוגיסטיקה של קביעת הפגישות, נוודא איתכם שתעבירו את המסר הנכון לקהל הנכון, ונעקוב אחר תוצאות הנסיעה לאחר שובכם.

בין אם ברצונכם לארגן כנס או אירוע חברתי, אירוע לגיוס כספים, מסיבת עיתונאים, או אירוע עם אישים מוכרים - אנו נתכנן, נפיק וננהל עבורכם אירוע מקורי וחדשני. אנו מקדישות תשומת לב רבה לכל הפרטים, ודואגות לבחירת אתר לאירוע, ללוגיסטיקה, לרשימת מוזמנים, דוברים, עיצוב חזותי וקולי, עיצוב גראפי, כתיבת נאומים ואיתור כוח אדם. אנו נפנה גם לתקשורת כדי שהאירוע יזכה לכיסוי בעיתונות הכתובה, ברדיו, בטלוויזיה ובאינטרנט.

פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם הם כלים לנטוורקינג מקוון הרלבנטים הן לאלה המשתמשים בשירותיכם והן לתורמים שלכם. אנו נסייע לכם בגיבוש אסטרטגיית מדיה חברתית ממוקדת ובכתיבה והצגת תכנים. כמו כן נגבש דרכים להעלאת מודעות ומעורבות וכן לגיוס כספים מקוון. אנו גם נבחן יחד אתכם את האפשרות לאקטיביזם רשת – פעילות מקוונת להעלאת מודעות ושינוי עמדות.

רצוי שתכני האתר שלכם יגרמו למבקרים לנקוט בפעולה משמעותית שתתמוך במטרתכם. תכנים בעלי עוצמה המשפיעים על מבקרים יקשרו אותם לארגונכם. נשמח להיות מעורבות באופנים שונים בבחירת התכנים לאתר שלכם, בין אם מדובר באתר חדש או באתר קיים הזקוק לרענון. אנו נסייע בעריכת תוכן, כתיבה, ופיתוח מבנה האתר, כדי להבטיח שהאתר שלכם יהיה בעל השפעה ככלי למשיכת תורמים פוטנציאלים, בניית רשימת אימייל, ויצירת "באזז" סביב עבודתו החשובה של ארגונכם.

רשימת כתובות המייל של תורמים ותורמים פוטנציאלים היא משאב שצריך לדעת כיצד למנף אותו. אנו ננחה אתכם כיצד ליצור ניוזלטרים שבאמצעותם תוכלו לעדכן את התורמים ולעניין אנשים חדשים בפעילות של ארגונכם. באמצעות ניוזלטרים הבנויים כהלכה, אפשר ללכוד את תשומת הלב של קהל התורמים, ולהעביר בצורה טובה ורצופה את המסרים שלכם. אנו נסייע לכם לבחור כלי מתאים לדיוור, לעצב אותו ואת המסרים והתכנים שיכלול. נעבוד ביחד להרחבת רשימת התפוצה שלכם כדי להגיע לקהלים חדשים.

אנו נלווה אתכם במהלך כל תקופת המענק שקיבל הפרויקט שלכם, כולל כתיבת הדו"חות לקרנות ולתורמים והגשתם. בנוסף, תורמים מעוניינים לקבל לידיהם נתונים המבוססים על תוצאות כמותיות, ואנו נעבוד יחד אתכם על מנת להעצים את יכולתו של הארגון לאסוף נתונים, לעקוב אחר ביצוע תוכניות ולהעריך אותן, כך שהתורמים יוכלו לקבל דיווחים מספקים.

אסטרטגיה

בניית אסטרטגיה לגיוס משאבים המותאמת לצרכים שלכם. אסטרטגיה המבטיחה השקעה סבירה מצדכם תוך יכולת להתמודד עם מציאות מקומית ובינלאומית מאתגרת ותחרותית. אנו נלווה אתכם במשך 3-6 חודשים, במהלכם נכיר לעומק את ארגונכם ונגבש ביחד אסטרטגיית גיוס כספים אפקטיבית, הלוקחת בחשבון את תרבות הארגון, צרכיו ותכניותיו לעתיד.

נסייע לכם לגבש תוכניות עבודה עבור הארגון כולו, או עבור פרויקטים ספציפיים, בתהליך הדרגתי של בירור מטרות, הצבת יעדים ריאליים, גיבוש מסרים ברורים והגדרת סדר הפעולות הנכון להשגת המטרות.

נייצר עבורכם חבילות שיווקיות מלאות, הכוללות מגוון רחב של מוצרים מקוונים וממשיים, באנגלית ובעברית. החבילה יכולה לכלול, למשל: מכתבי בקשה, חוברות, דו"חות שנתיים, מצגות וניוזלטרים. הצוות שלנו מפיק חומרים שיווקים יצירתיים ומשפיעים.

דירקטוריון פעיל הוא מרכיב חשוב באסטרטגיה מוצלחת לפיתוח משאבים. אנו נסייע לכם בהקמת דירקטוריון פעיל, נעודד השתתפות רציפה של חבריו, נקבע התכנסויות של הדירקטוריון ואף נלווה חברים בנסיעות גיוס ופעילות בחו"ל.

האם הארגון שלכם זקוק לארגון ידידים? אנו נציג בפניכם את היתרונות והחסרונות של הצבת נציג, צוות, וועדה מייעצת בארה"ב או באירופה, את העלויות הכרוכות בכך, ואת הדרך הטובה ביותר לגשת להקמת ארגון ידידים שיעניק לארגונכם נראות בקהילות יהודיות בארה"ב, בקנדה ובאירופה.

הדרכה וליווי אישי למגייסי הכספים הפנים-ארגוניים שלכם, תוך מינוף ניסיוננו ומומחיותנו להעברת הידע אליכם. אם ברצונכם להבטיח שמגייסי הכספים החדשים או הוותיקים שלכם ינהלו את עבודת פיתוח המשאבים בהצלחה, נוכל להתלוות אל הצוות שלכם, ולתת למגייסים הכשרה ותמיכה במהלך עבודת השטח שלהם.

באמצעות מרכז ההכשרה שלנו – NGO-Catalyst - אנו מציעות הכשרה אסטרטגית מעשית, שתסייע לכם לבחור בכלים היעילים ביותר לקידום מטרותיכם, וכן הדרכה ופיתוח הכישורים של צוות מחלקת המשאבים והארגון בכלל. בנוסף, אנו מקיימות קורסים ייחודיים או סדרת מפגשי הכשרה המותאמים לדרישות גיוס הכספים של ארגונכם, במטרה להעצים את היכולות בתוך הארגון ובכך להזניק אותו להצלחה.

אם אתם מעוניינים בהקמת מיזם מחולל הכנסה, אנו נעבוד אתכם על התוכנית העסקית, נקיים קבוצות מיקוד ונבדוק את המוצרים שלכם. אנו נלווה אתכם משלב התכנון ועד להשקת המיזם.

ארגונים חברתיים יכולים בהחלט להיות גם ארגונים רווחיים. יחד ניישם אסטרטגיות מסחריות כדי להשיק עסק חברתי שפועל במטרה לקדם את רווחת האדם והסביבה. אנו נלווה את העסק החברתי שלכם משלב הרעיון ועד למימושו.

יש לנו ניסיון ומומחיות בחיזוק יכולות ארגוניות באמצעות יצירת שותפויות, על ידי איתור ארגונים בעלי מטרות משותפות ובניית קשרים ביניהם. אנו תומכות בשיתופי פעולה בידע ובמשאבים ארגוניים על מנת לפתח מיזמים ופעילויות בקנה מידה גדול.

מי אנחנו

שלומית ירקוני - אסטרטגיה ופיתוח משאבים, מספקת שירות מקיף לארגונים, גופים פוליטיים ומלכ"רים מובילים בארץ ובעולם

צרו קשר

כתובתנו

בית הטקסטיל
רח' קאופמן 2 תל-אביב 6801205

קשר

טל': 073.706.6870
פקס: 03.516.6119